Produkty SEWIM Sp. z o.o.

Konstrukcja oparta jest głównie na profilach zamkniętych o wymiarach 80x60x3mm, co sprawia, że jest ona wyjątkowo stabilna, oraz zapewnia ćwiczącemu poczucie bezpieczeństwa i pełen komfort. Stosowanie w szerokim zakresie elementów chromowanych, cynkowanych i oksydowanych, oraz specjalnie wykonanej tapicerki gwarantuje funkcjonalność i estetyczny wygląd przez długi okres użytkowania, niezależnie od ilości ćwiczących.

Przyrządy testowane są przez fachowców od rehabilitacji ruchowej oraz przez uznanych kulturystów  profesjonalnych, dlatego swą jakością dorównują wyrobom najlepszych firm zachodnich i przeznaczone są głównie do profesjonalnych siłowni, sal treningowych w szkołach, hotelach, wojsku i policji oraz wszędzie tam gdzie wymagana jest ich specjalna wytrzymałość.

Kolorystyka konstrukcji przyrządów i tapicerki jest do wyboru z szerokiej palety kolorystycznej. Istnieje możliwość dokonania zmian w konstrukcji przyrządów podyktowanych konkretnymi wymogami użytkowników pod warunkiem że nie wpłynie to ujemnie na bezpieczeństwo ich użytkowania i zgodne będzie z wymogami obowiązujących norm bezpieczeństwa. Budowa przyrządów umożliwia dowolną konfigurację stosów obciążeń z wykorzystaniem odważników o wadze 2,5kg , 5kg, 10kg i ich zestawianie w niektórych z nich nawet do 280kg. Oferujemy wykonywanie planów zagospodarowania wg dostarczonych danych sal siłowni, a także wykonanie modyfikacji przyrządów zgodnie z wymogami i potrzebami użytkownika. Trwałość i odporność konstrukcji pozwala na oferowanie wieloletniej gwarancji na ich bezawaryjne funkcjonowanie.

Przyrządy oferowane przez SEWIM poddane zostały badaniom z pozytywnym wynikiem w niezależnym instytucie posiadającym certyfikat PCA w Warszawie na ich zgodność z obowiązującymi normami bezpieczeństwa zawartymi w PN-EN 957:1999, PN-En 957-1:1999, PN-EN 957-2:1999, PN-EN 1270:1999 oraz ogólnie PN-EN 1176-1:2001.

Gdzie są produkowane nasze przyrządy.

Nasze urządzenia w całości są projektowane i produkowane w Polsce. Nie mogąc sobie pozwolić na obniżenie jakości, każdy element naszych maszyn produkujemy sami z materiałów pochodzących tylko od polskich dostawców.

Jak produkujemy nasze urządzenia.

Produkcje przyrządu zaczynamy od przygotowania projektu. Następnie przystępujemy do jego budowy. Projektowanie i produkcja odbywa się w oparciu o naszą podstawową zasadę: nie uznajemy kompromisów, jakość oferowanych maszyn jest dla nas najważniejsza. Możemy to osiągnąć dzięki blisko 30-letniemu doświadczeniu.

Przez ten czas udało nam się wypracować wiele wyjątkowych rozwiązań. Dla przykładu stosujemy specjalne stalowe liny, których splot sprawia, że nie przecierają się od środka co ma miejsce przy zastosowaniu lin tradycyjnych. Kolejnym naszym rozwiązaniem jest zastosowanie specjalnej maszyny do przygotowania obciążeń stosów. Wierci ona jednocześnie 3 otwory w odważniku dzięki czemu nasze stosy pracują dokładnie w osi symetrii prowadnic. Dzięki temu rozwiązaniu możemy zagwarantować, że nasze stosy nigdy się nie zatną, a obciążenia zawsze będą poruszać się płynnie i cicho.

Gdzie można zobaczyć nasz sprzęt.

Nasze urządzenia można obejrzeć bezpośrednio w siedzibie firmy (patrz adres w stopce). Możemy jednocześnie wskazać najbliższego użytkownika naszego sprzętu, gdzie osobiście będzie można się przekonać o jego jakości i trwałości. W tym celu prosimy o kontakt mailowy.

Sprzęt na indywidualne zamówienie.

Mając świadomość, iż nasi klienci dysponują lokalami o różnych rozmiarach oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru sprzętu w zależności od dysponowanej powierzchni oraz preferencji użytkowników.

Jesteśmy otwarci na dobór kolorystyki oraz ewentualne zmiany konstrukcji przyrządów w celu dostosowania ich do wymagań odbiorcy, pod warunkiem zachowania jego funkcjonalności oraz pełnego bezpieczeństwa.